piątek, 17 lutego 2012

Walentynka i podsumowanie wymianki z cytatem

Ostatnio mam straszne urwanie głowy i z tego powodu narobiło mi się trochę zaległości blogowych. W kolejnych postach postaram się je nadrobić;)

Pierwsza zaległość to kartka walentynkowa dla mojego męża. Pomysł nie jest mój. Podobne kartki już od jakiegoś czasu pojawiają się na różnych blogach np u Madzik lub Lakuny.Druga zaległość to podsumowanie wymianki z cytatem zorganizowanej przez koralika Tym razem inspirację miały stanowić cytaty, które zostały przydzielone w drodze losowania. Moją partnerką została kurolka. Cytat, który dla niej przygotowałam: "Kobieta jest jak herbata w torebce: z jej mocy można zdać sobie sprawę tylko w gorącej wodzie". Nancy Reagan ( według innych źródeł Eleonora Roosevelt). A oto interpretacja tych słów przez kurolkę i prezenty, które dla mnie przegotowała:

- śliczna biżuteria w kolorach wodno-herbacianych oraz zakładka z kroplą wody

- serwetka pod filiżankę z herbatą


- przydasie i słodkości


"Wszystko jest prostsze niż zdolniśmy pomyśleć i jednocześnie bardziej zawikłane niż można pojąć" - to cytat, który przygotowała dla mnie kurolka. Słowa skojarzyły mi się z naturą i techniką. Dlatego w moich pracach zawarłam motywy przyrody i wykonałam je różnymi technikami. Oto co przygotowałam dla mojej partnerki:

- "przechowalnik" na igły- naszyjnik - torebeczkę- kartkę- przedasie i słodkości


Jeszcze raz dziękuję za śliczne prezenty i wspólną zabawę!:)

Pozdrowienia dla wszystkich tu zaglądających!

4 komentarze:

 1. Kartka cyckowa świetna!
  A wymiankowe prace jak zwykle cudne! Bardzo ciekawe te sprężynowe kolczyki i wisiorkowa torebeczka. Się popisujecie dziewczyny!
  Ja również pozdrawiam ;) CZ.

  OdpowiedzUsuń
 2. super karteczka bardzo pomyslowa :) i sliczne prezenty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Waw odlotowe karteczki walentynkowe:) A twoje prezenty na wymiankę urocze - przechowlanik na igły genialny w takim to by mi nie ginęły;) wisior torebka ekstra, karteczka prześliczna:) Pozdrawiam ciepło Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysłowe karteczki! zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawienie miłych słów:)