sobota, 31 sierpnia 2019

Organizacja kolczyków

Witajcie Kochani ponownie po dłuuuuugiej przerwie. Nie zapomniałam o Was ani o blogu.Mam Wam tyle do pokazania, ale niestety brak czasu na pisanie postów :( Ktoś tu jeszcze zagląda? Mam nadzieję, że tak i dziękuję za wytrwałość. Dziś chcę Wam pokazać transformację ramy obrazowej w organizer na kolczyki. Niestety nie mam zdjęcia ramki przed przemianą. Wyjęłam z niej szybę, pomalowałam na biało, na tekturkę nakleiłam kawałek tapety oraz przymocowałam koronki zrobione przeze mnie na szydełku. Oto rezultat:


Parę lat temu pokazałam Wam transformację stojaka na korale - Klik

Oba projekty nie zajęły dużo czasu, a efekt fajny i praktyczny. Poniżej przypominam Wam moje posty odnośnie innych pomysłowych rozwiązań na przechowywanie biżuterii.

Organizacja biżuterii
Organizacja biżuterii 2 

A Wy jak przechowujecie swoje "skarby"?

Pozdrawiam serdecznie :)

13 komentarzy:


 1. You made a beautiful design who I have seen your blog image I like it and I will share to with my all friends and thank you for sharing. embroidery digitizing

  OdpowiedzUsuń
 2. Nice Blog !
  Our team at QuickBooks Phone Number ensures that you aren’t waiting too long for your turn in the light of challenging circumstances.

  OdpowiedzUsuń
 3. Your blog posts are more interesting and impressive. I think there are many people like and visit it regularly, including me. I appreciate your own position and I will be sure to come back here.
  Embroidery Digitizing

  OdpowiedzUsuń
 4. Thanks for sharing What an interesting site you have i really take a good lava mountain embroidery design

  OdpowiedzUsuń
 5. Thanks for sharing good details with us. I like your article and all you share with us is up to day as well as quite informative, I would love to bookmark the page so I can come right here once more to read you, as you have done a wonderful job.
  Archives
  eprimefeed.com
  Latest News

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawienie miłych słów:)