poniedziałek, 1 grudnia 2014

Co nie co o kalendzarzach adwentowych

Witajcie Kochani! Wróciłam. Wybaczcie mi dłuuugą nieobecność. Jedno z moich marzeń się spełniło i mam własny, mały domek :) Niestety wymaga on trochę pracy, więc przez ostatnie dwa miesiące moje życie było wywrócone do góry nogami. Teraz wszystko pomału zaczyna wracać do normy więc mam nadzieję, że będę częściej się tu pojawiać. Rozpoczoł się Adewnt, dlatego chcę Wam pokazać jakie pomysłowe kalendarze adwentowe znalazłam w sieci. Wiem, że ten post jest trochę spoźniony, ale może ktoś z tych inspiracji skorzysta w przyszłym roku. Zapraszam :)

1. Sznureczki w roli  głównej.

2. Klamerki/spinacze w roli gółwnej3. Rolki po papierze toaletowym w roli głownej.4. Pudełka w roli głownej5.Wieniec


6. Foremka do babeczek ( numery dni można wydrukować na magnetycznej kartce lub przymocować za pomocą taśmy dwustronnej)


7. Słoik z niespodziankami (na drewnianych patyczkach wypisujemy miłe słowa lub pomysły na wspólne spęczenie czasu z rodziną)


8. Coś dla twórczych dzieciaków.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie! :)


2 komentarze:

  1. Faktycznie fajne inspiracje, chociaż i ja w tym roku z nich również już nie skorzystam (zabiegana, zapracowana). Jestem natomiast ciekawa jak urządzasz to swoje wymarzone gniazdko :) Pewnie nie tylko ja

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszę się, że inspiracje się podobają :) Mam w planie pokazać kilka transformacji mojego domu, ale w okolicach wiosny najprędzej, na razie wciąż "work in progres" ;)

      Usuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawienie miłych słów:)