piątek, 15 czerwca 2012

Zaległości - kartka i album

Dziś trochę zaległości. Jakiś czas temu zrobiłam album dla mojej przyjaciółki z okazji urodzin i dwunastu lat przyjaźni. Musiałam jednak poczekać z jego pokazaniem aż paczka dotrze do adresatki, aby nie zepsuć niespodzianki. Aż trudno uwierzyć jak ten czas szybko leci...Mimo upływu lat, różnicy charakterów, "wyboistych dróg" i "trzęsień ziemi" przeżytych razem, mimo odległości, która nas obecnie dzieli, nasza przyjaźń nadal trwa. Uważam się za wielką szczęściarę, że dane mi jest posiadać prawdziwego przyjaciela na dobre i na złe. (Wieczorku! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Buziaki!:)) Ok, dość tej prywaty, czas na zdjęcia;)  Pokażę tylko kilka stron z albumu, ze względu na jego bardzo osobistą treść. Osoby, które tu zaglądają zauważyły pewnie, że nie jestem zbyt wylewną osobą i mało piszę o sobie. Póki co nie zamierzam tego zmieniać.

Okładka albumu.Moja przyjaciółka jest nauczycielką, dlatego główna inspiracją wyglądu albumu jest tablica szkolna. Każda strona jest osobną lekcją życia a tematem cytat o przyjaźni.Album liczy dwadzieścia stron, a mimo to nie udało mi się zamieścić wszystkich zdjęć które chciałam. Dlatego na ostatniej stronie umieściłam kopertę z płytą CD. Jest tam więcej zdjęć w formie pokazu slajdów i muzyką. Płytę przygotowała Moja Lepsza Połowa, bo dla mnie nadal to wyższa szkoła jazdy;)


Do albumu oczywiście była dołączona karteczka urodzinowa.


Pozdrawiam wszystkich cieplutko!:)


3 komentarze:

  1. Śliczny album.A karteczka cudowna.Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. albumik piekny niesamowita pamiatka :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Alu prześliczny prezent dałaś przyjaciółce:) dobrze jest mieć takich przyjaciół na dobre i złe nawet jeśłi dzieli nas odległość spora:) Pozdrawiam Sylwia

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawienie miłych słów:)