poniedziałek, 19 marca 2012

Wyniki candy rocznicowego

Witam Wszystkich i przepraszam za opóźnienie w ogłoszeniu wyników mojej rozdawajki. Dziękuję za tak liczny udział i wszystkie miłe słowa oraz życzenia przez Was pozostawione. Nie udało mi się odwiedzić wszystkich Waszych blogów przed losowaniem, ale postaram się to zrobić w ciągu kilku najbliższych dni. Nie chcąc dłużej trzymać Was w napięciu ogłaszam co następuje:

Zwyciężczynią głównego candy na drodze losowania została Alutka !!! :) Gratuluję Kochana i czekam na adres do wysyłki.


Spośród Obserwatorów szczęście w losowaniu miała Edyta !!! :) Moje gratulacje! Nagrodą jest biżuteryjna niespodzianka, zatem proszę poza adresem napisz mi jaki jest Twój ulubiony kolor.


Kolejna niespodzianka powędruje do osoby która pozostawiła najwięcej komentarzy na moim blogu. Tą osobą jest cecyliarodzinaidom !!! :)  Cecylio Twój adres mam, jednak prześlij mi informację na temat Twojego ulubionego koloru.

Jeszcze raz gratuluję wszystkim szczęśliwcom. Na adresy czekam do piątku. W razie braku kontaktu przeprowadzę losowanie ponownie.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

8 komentarzy:

 1. Gratulacje dla dziewczyn :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam wielką nadzieję, że po prostu "zgrubiłaś" mój nick :) Szkoda, że tak nie jest.
  Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dziewczyny!
  A Tobie dziękuję za zabawę :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Alicjo za miłą niespodziankę,że mnie wyróżniłaś.Mój ulubiony kolor to zielony i różowy.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ super!! Już wysyłam maila :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Alu ale nie mam Twojego adresu mailowego a na blogu nie widzę. Jak możesz to skrobnij do mnie na edzik.cz@wp.pl to wtedy napiszę.
  Bardzo dziękuję :))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Ojeeeejku :) Jak się cieszę :) Niesamowicie dziękuję :)
  A i właśnie nie mam jak się skontaktować bo nie mam adresu mailowego, więc w razie potrzeby podaje mój :) allutka94@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję serdecznie dziewczynom:)a Tobie dziękuję za zabawę:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawienie miłych słów:)